Satış Sözleşmesi

Son Sözleşme Güncellemesi : 25.11.2023

Akatrox Craft hizmetlerinden bakiye ekleyip bir ürün aldığınız zaman aşağıda yazan sözleşmeyi okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. 
Bu sözleşme sizlere ürünü satın alırken Kullanım Şartlarını Kabul Ediyorum. Onaylamasında sizlere sunuluyor. Ödeme yapıldıktan sonra hiç bir şekilde sözleşmeye itiraz edilemez.oppins, sans-serif;font-size:14px;font-style:normal;font-variant-caps:normal;font-variant-ligatures:normal;font-weight:400;letter-spacing:normal;orphans:2;text-align:start;text-decoration-color:initial;text-decoration-style:initial;text-decoration-thickness:initial;text-indent:0px;text-transform:none;white-space:normal;widows:2;word-spacing:0px;"> Akatrox Craft bilgi vermeksizin koşullarda değişikliğe gitme ve koşullara veya sunucu kurallarına uymayan üyelerin hesap iptalini kullanıcının bakiye veya ürünü olmasını dikkate almaksızın gerçekleştirme hakkına sahiptir. Şartlar aşağıda listelenmiştir.

- Eklenen bakiyeler hiç bir şekilde geri iade edilemez.
- Eklenen bakiyeler sadece sunucumuz içerisinde geçerlidir. Taşınması veya değiştirilmesi veya devredilmesi mümkün değildir.
- Bakiye eklerken velinizden (anne babanızdan) izin almış ve 13 yaşını geçmiş olmanız gerekmektedir. Tüm sorumluluk velisi ve kullanıcıya aittir.
- Eklenen bakiyeler sadece sunucumuzun aktif olduğu dönem için geçerlidir. Sunucunun açık kalması veya tamamen kapanması olasılığını göz önünde bulundurarak bakiye eklemesi yapınız. Sunucumuzda olabilecek olası bir kapanma söz konusunda hiç bir iade gerçekleştirilmeyecektir.